Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-01-16 17:51:17

wiedzmin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-16
Posty: 3
Punktów :   

Rodana całować w dupę!

Chwilka a po co ten podział książek na lata 1987-1990 i potem dopiero od 2000??? Zgadzam się z nokurnem czy jak mu tam, że stronka zajebista ale poplątanie z pomieszaniem. Kilka razy biografia, jakieś słowo o Rodanie, co powtarza się non stop jak miód z kaszanką. Rodan uporządkuj to bo groch z kapustą i cegła na łeb. Nie to, żebym był krytyczny. Rodan z Łodzi i Sapkowski z Łodzi to moi ulubieńcy, szurnięci pisarze ale każdy w swoim stylu i ludzie uczone, ładni chłopcy z brzydkiego domu. Najwyższą notę stawiam Rodanowi za "Ostatnie dni Sodomy", opisy erotyczne spoko najwyższa nota a przy okazji kawał nieznanej historii. Rodan to lwica w ataku zwłaszcza w "Największych zbrodniach Kościoła". Kupił ojciec ja przeczytałem a nienawidzę czarnej stonki to mówię rodan narozrabiałeś jak motyl w trawie i czarni ci nie wybaczą. Ale jesteś naprawdę webeściak i pnij się dalej jak winogron. Pisz tak dalej, bo masz swoich fanów a reszta niech się podnieca jak murzyn blaszką i cie pocałuje w tapczan!!!!!!!!

Offline

 

#2 2008-01-17 20:10:26

broncobill

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-17
Posty: 4
Punktów :   

Re: Rodana całować w dupę!

Rodan a Sapkowski to postaci z innych bajek. Zupelnie literatura w innym stylu. Chyba ciutek przeholowałeś. Za Sapkiem nie przepadam chociaż go cenie. Rodan ma zupełnie innego czytelnika nie chcę nikogo obrażać ale bardziej wyrobionego.

Offline

 

#3 2008-01-18 10:30:48

wiedzmin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: Rodana całować w dupę!

Nikogo nie obraziłeś mnie też. Według ciebie jestem wyrobionym czytelnikiem bo czytałem Rodana. Mi się podoba jestem wyrobiony

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl